Gilbert Burns i Michael Chiesa wyrażają chęć stoczenia ze sobą walki na jednej z gal UFC

133
źródło: mmajunkie, mmatoday

W ostatnim czasie wiele  pomysłów na ciekawe zestawienia MMA pojawiają się w mediach społecznościowym od samych zawodników co często ułatwia pracę osobom odpowiedzialnym za układanie rozpisek w danej organizacji.

Na twitterze Gilbert Burns (18-3) oraz Michael Chiesa (16-4) wyrazili zainteresowanie stoczenia ze sobą pojedynku po zakończeniu pandemii koronawirusa.

„Mike uważaj na siebie. Zawodnicyz TOP 5 nie chcą z nami walczyć. Powinniśmy zmierzyć się ze sobą. Jestem za tym, żebyśmy zawalczyli w walce wieczoru, kiedy to całe szaleństwo się skończy. Zróbmy to BURNS X Chiesa.”

„Bracie, ty też na siebie uważaj. BURNS X CHIESA to walka wieczoru jakiej ludzie potrzebują po zakończeniu pandemii koronawirusa. To byłby dla mnie zaszczyt. Po wszystkim możemy razem trenować.”

„Durinho” jest solidnym zawodnikiem na światowej scenie mieszanych sztuk walki. Aktualnie posiada imponującą passę 5 wygranych z rzędu. W swoim poprzednim boju na UFC on ESPN+28, gdzie pokonał przez TKO Demiana Maię (28-10).

Amerykanin jest zwycięzcą programu The Ultimate Fighter 15, gdzie w finale poddał Ala Iaquintę (14-6). W swojej karierze stoczył wiele ciekawych i emocjonujących pojedynków. W ostatnim występie na UFC on ESPN+24 wypunktował Rafael dos Anjosa (29-13).

źródło: mmajunkie.com