Corey Anderson na wideokonferencji przed galą Bellator 257 został przez nas zapytany o to, kto jego zdaniem wyjdzie zwycięsko z pojedynku pomiędzy Janem Błachowiczem a Gloverem Teixeirą. Amerykanin twierdzi, iż wygra Brazylijczyk.

Jak już informowaliśmy Jan Błachowicz (28-8) swój kolejny pojedynek najprawdopodobniej stoczy na gali UFC 266, gdzie zmierzy się z Gloverem Teixeirą (32-7). Dla Polaka będzie to druga obrona mistrzowskiego pasa w wadze półciężkiej.

Corey Anderson (14-5) dwukrotnie miał okazję walczyć z Janem Błachowiczem. Pierwszy pojedynek odbył się na gali UFC 191, gdzie zwyciężył Amerykanin. Natomiast do rewanżu doszło podczas UFC Fight Night 167 i tym razem lepszy był Polak.

„Overtime” miał również okazję zmierzyć się z Gloverem Teixeirą. Pojedynek odbył się na gali UFC Fight Night 134, a zwycięzcą walki okazał się być Anderson.

Amerykanin podczas wideokonferencji przed galą Bellator 257 został przez nas zapytany o to, kto jego zdaniem wyjdzie zwycięsko z pojedynku pomiędzy Janem Błachowiczem a Gloverem Teixeirą. Anderson stwierdził, że Brazylijczyk zostanie nowym mistrzem w kategorii półciężkiej. 

Myślę, że Glover wygra i zostanie nowym mistrzem. Miałem okazję walczyć z oboma zawodnikami i szczerze mówiąc uważam, że Glover jest lepszym zawodnikiem i ma lepszą mentalność. Glover ma również lepsze cardio. Jan jest również świetnym zawodnikiem, ale widzieliśmy, że w późniejszych runach zaczyna brakować mu sił. Teixeira jest w stanie sprowadzić Błachowicza na ziemię, a umiejętności parterowe Brazylijczyka są świetne.

stwierdził Anderson.

Zobacz także: Jan Błachowicz vs. Glover Teixeira planowane na wrześniową galę UFC 266