Kolejny z Polaków zasila szeregi Bellator MMA. Tym razem mowa o Przemysławie Górnym, który już 23 września po raz pierwszy zamelduje się w tamtejszej klatce. Rywalem będzie niepokonany dotychczas Ciaran Clarke. 

Przemysław Górny (5-3) jak dotąd obijał się na naszym podwórku, jednakże ze zmiennym szczęściem. Aktualnie znajduje się natomiast na fali trzech wygranych. Po raz ostatni wystąpił w październiku minionego roku, kiedy to podczas SCF 3 stanął w szranki z Szymonem Milionem (1-1) i nie dając mu szans, rozbił go w pierwszej rundzie. Następnie miał zawalczyć jeszcze z Kamilem Szkaradkiem (4-0) pod szyldem KSW, jednakże ostatecznie starcie to nie doszło do skutku.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

„Polski Wilk” do akcji powróci 23 września, podczas rozgrywanego w Dublinie Bellator 299. Oficjalnie potwierdzono już jego zestawienie z Ciaranem Clarke (7-0). Pojednek ten będzie miał miejsce w limicie kategorii koguciej.

Zobacz także: Jonas Magard poznał nowego rywala na OKTAGON 45

Clarke od początku swojej zawodowej kariery jest związany z prowadzoną przez Scotta Cokera organizacją i jak dotąd nikt nie znalazł sposobu na jego klatkową grę. Po raz ostatni widziany był w akcji podczas 291. edycji. Zmierzył się wówczas z Leonardosem Sinisem (11-6-1) i przewalczywszy pełny dystans, finalnie jednogłośnie wygrał na kartach sędziowskich.

Źródło: Instagram/Przemysław Górny