Mohamed (Marcel) Grabinski wypada z turnieju TipSport Gamechanger. Andreas Michailidis nie dał mu większych szans i odprawił przed czasem na OKTAGON 44. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Grabinski szybko zaczyna, wywiera presję, boksuje, mocno uderza. Michailidis próbuje oddawać, idzie po obalenie i szybko dopina swego. Grabinski z pleców. Andreas zaczyna obijać jego głowę z góry, a potem zaczyna szukać skończenia: poddusza, ponownie bije. Marcel statyczny – stara się kleić, aby nie oberwać za dużo ciosów. Michailidis ma wykluczoną nogę, ale uparcie próbuje przejść do bocznej. Co chwilę przytyka dłoń do ust Marcela, brudną techniką odbierając powietrze. Wymiana pod siatką, Grabinski wstaje do siadu a potem zrywa się. Michailidis bije, wchodzi mu za plecy i ponownie powala na matę. W parterze Marcel zbiera mocne łokcie i uderzenia. Andreas podnosi się, Grabinski robi pedaladę, ale nie może wybronić się przes rywalem, który znowu spada na niego z ciosami.

W drugiej rundzie Michailidis szybko przechodzi do dzieła i obala. Grek wie już, jak walczyć z Grabinskim, więc powoli ustawia go sobie na macie i szuka skończenia. Po blisko 2 minutach gry parterowej, zakłada gilotynę i dusi. Marcel musi odklepać.

Zobacz także: OKTAGON 44 – wyniki gali z udziałem Polaków