Organizacja KSW właśnie poinformowała, że na gali KSW 34 w Warszawie zmierzą się ze sobą dwaj zawodnicy kategorii lekkiej: Grzegorz Szulakowski (6-1) i Bartłomiej Kurczewski (9-6)!

Grzegorz Szulakowski do organizacji powraca po wygranym pojedynku z Patrykiem Grudniewskim na gali KSW 31 w Gdańsku. Może pochwalić się serią pięciu wygranych pojedynków z rzędu. Na swoim koncie ma jedną porażkę, której doświadczył z rąk obecnego zawodnika UFC, Teemu Packalena.

Dla Bartłomieja Kurczewskiego również będzie to drugi pojedynek dla największej polskiej organizacji MMA. Bardziej doświadczony zawodnik stoczył w swojej karierze siedemnaście pojedynków. W 2015 roku walczył czterokrotnie. W październiku wypunktował na gali MTC Jakuba Kowalewicza, a na grudniowej gali KSW 31 przegrał decyzją z Łukaszem Chlewickim.

Informację o starciu Konfrontacja Sztuk Walki potwierdziła na Twitterze:

KSW 34 odbędzie się 5 marca na warszawskim Torwarze. Na tej gali zobaczymy aż trzy starcia, których stawką będą pasy mistrzowskie dzierżone przez Karola Bedorfa, Artura Sowińskiego oraz Tomasza Narkuna.

Foto: KSW