Hugo Deux bardzo dobrze rozpoczął swoją przygodę w największej polskiej organizacji MMA i już myśli o kolenym starcie. W głowie ma nawet konkretnego zawodnika, z którym mógłby podzielić klatkę. 

Po dwóch udanych startach pod sztandarem Strife, należący do warszawskiego Nemezis Team Hugo Deux (3-0) związał się z KSW. Debiut miał miejsce w styczniu tego roku, podczas 90. edycji. Reprezentant Trójkolorowych podzielił klatkę wraz z Gino van Steenisem (4-1) i przewalczywszy pełny dystans, ostatecznie jednogłośnie wygrał na kartach sędziowskich.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Okazuje się, iż Deux myśli już o kolejnym występie. Na celownik wziął sobie Isaia Ramosa (8-1), który podobnie jak on, zadebiutował w polskiej organizacji na styczniownym wydarzeniu. Wenezuelczyk wszedł wtedy na zastępstwo do Ramzana Jembieva (5-2) i nie mając najmniejszych problemów, poddał go już w pierwszej odsłonie.

Póki co nie wiadomo, kiedy Deux powróci do klatki, jednakże istnieje możliwość, iż dojdzie do tego w kwietniu. Organizacja KSW zawita wówczas ze swoim wydarzeniem do stolicy Francji – Paryża. Jedyne więc, co teraz pozostaje, to czekać na oficjalne komunikaty ze strony federacji.

Zobacz także: Walka na zasadach PRIDE! Stosic przywita Scheffela w okrągłej klatce na KSW EPIC

Źródło: X/Hugo Duex, fot. Materiały prasowe KSW