Już 9 kwietnia odbędą się kolejne zawody przygotowane przez Stowarzyszenie MMA Polska.  

Turniej zostanie zorganizowany w hali OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40.

Wszyscy zawodnicy zainteresowani wzięciem udziału w mistrzostwach mogą się już rejestrować na stronie https://www.mmapolska.org/zapisy/index.php poprzez formularz zgłoszeniowy.

Data zakończenia zapisów: 01.04.2022
Opłata startowa: I termin do 21.03.2022 – 80 zł
II termin 22.03 – 1.04.2022 – 100 zł
Jeśli opłata startowa nie zostanie zaksięgowana do godziny 23:59:59 dnia 01.04.2022 – zgłoszenie jest nieważne.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Płatności można dokonać on-line przy rejestracji (preferowane) lub tradycyjnym przelewem na konto Stowarzyszenia. Stosowne informacje zostaną przesłane mailem po przesłaniu formularza rejestracji.

Szczegółowy regulamin oraz pełne informacje na temat kategorii wagowych czy zasad rozgrywania turnieju dostępne są na stronie Stowarzyszenia w zakładce „Zawody” https://mmapolska.org/zawody.php

WAŻNE ZMIANY!

Wraz z nadchodzącym turniejem Stowarzyszenie MMA Polska zdecydowało się wprowadzić zmiany dotyczących rozgrywania zawodów.

1. W turnieju mogą brać udział zawodnicy i zawodniczki już od 12 roku życia.
2. System rozgrywania starć pierwszego kroku zostaje zmieniony z jednej walki na turniej, we wszystkich grupach wiekowych i wagowych.
3. Dogrywka walki jednorundowej będzie rozgrywana w wypadku remisu lub niejednogłośnej decyzji.

Przypominamy również, że tylko i wyłącznie amatorzy mają prawo startu w zawodach. Żaden zawodnik posiadający rekord zawodowy w sportach walki nie ma możliwości startu w turnieju. Zawodnikiem pierwszego kroku może być osoba, której rekord amatorski obejmuje maksymalnie 3 stoczone walki.

Sponsorami zawodów MMA Polska są: Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, Lexus Warszawa Wola, Kostka Transporte, Studio 306 i Pitbull West Coast.

Wydarzenie organizowane jest przy współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Bemowo i Urzędem Dzielnicy Bemowo.

Informacja prasowa