Wciąż niepokonany Ilia Topuria nie widzi już innej opcji niż mistrzowska rozgrywka z Alexandrem Volkanovskim. „El Matador” zaproponował nawet swojemu potencjalnemu rywalowi termin walki.

Po sześciu widowiskowych zwycięstwach w największej organizacji MMA na świecie, zajmujący piątą pozycję w klasyfikacji wagi piórkowej Ilia Topuria jest już gotowy, by stanąć naprzeciwko mistrza Alexandra Volkanovskiego. „El Matador” raz po raz podszczypuje Australijczyka w mediach społecznościowych, domagając się walki.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Teraz ponownie zwrócił na siebie uwagę, upominając się o mistrzowską rozgrywkę. Okazuje się, iż mieszkający na co dzień w Hiszpanii Gruzin chciałby powrócić do oktagonu na samym początku przyszłego roku.

„Styczeń brzmi dla mnie idealne! #andnew”

Czempion tejże dywizji – Volkanovski – ostatni pojedynek stoczył w lipcu. Stanął wtedy w szranki z Yairem Rodriguezem i udowadniając swoją wyższość, finalnie rozbił go w trzeciej odsłonie. Wcześniej próbował sięgnąć po trofeum wyższej kategorii, jednakże ostatecznie mu się to nie udało, bowiem został zatrzymany przez Islama Makhacheva.

Zobacz także: Mateusz Gamrot rezerwowym w walce mistrzowskiej?

Źródło: Instagram/Ilia Topuria, fot. Grafika: InTheCagePL | Zuffa LLC