Jacek Bednorz vs. Maciej Roszkowski na gali Armia Fight Night: Drugie Uderzenie


Organizacja Armia Fight Night ogłosiła kolejne zestawienie gali zatytułowanej „Drugie uderzenie”, która odbędzie się 7 kwietnia w Łomży.

Właśnie po raz drugi uderzał będzie w klatce AFN Jacek Bednorz (3-4). Podopieczny Michała Kity we wrześniu ubiegłego roku udusił gilotyną w 2 rundzie debiutującego Nikodema Ziemeckiego, który nie zamierzał odklepać techniki kończącej.

Tym razem Bednorza czeka jeszcze trudniejsze wyzwanie w postaci Macieja Roszkowskiego (3-0), który wszystkie swoje dotychczasowe pojedynki zakończył przed czasem. Na pewno dodatkową motywacją będzie dla nowego zawodnika Armia Fight Night fakt, że zawalczy przed swoją publicznością.

Bednorz natomiast twierdzi, że nie boi się żadnych wyzwań. Jedno jest pewne w tej walce: trudno będzie o zwycięstwo, bo obaj zawodnicy zapowiadają, że dadzą z siebie wszystko.

 

Informacja prasowa

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMartin Lewandowski zdradza nazwiska zawodników KSW, którzy dostali propozycję od UFC
Następny artykułCztery walki dodane do karty TFL 13: NOXY NIGHT w Lublinie
Zakochana w MMA od chwili, gdy na gali KSW 13 w 2010 r. zobaczyła Krzyśka Kułaka wjeżdżającego do Spodka wozem opancerzonym, tuż przed walką z Vitorem Nobregą. Zaskakująco szybko połapała się, że KSW to nie nazwa sportu. Każda gala MMA to dla niej święto. Podczas pojedynków swoich ulubieńców zdziera gardło na doping, a w przerwach krytycznym okiem przygląda się organizacji gali i strojom publiczności (jak każda „baba”). W zawodnikach ceni nie tylko umiejętności, ale też pierwiastek szaleństwa. Uwielbia Conora McGregora, Mirko Cro Copa oraz Daniela Omielańczuka i Janka Błachowicza. Nie wyobraża sobie MMA bez komentarzy Jurasa i jest przeszczęśliwa od czasu, gdy gale UFC emitowane są na antenie Polsatu Sport.