Mocno rozkręca się medialna przepychanka na linii Jan Błachowicz – Paulo Costa. Z internertowych wpisów obu zawodników można wywnioskować kilka spraw, a już na pewno to, że żadna ze stron nie zamierza odpuścić! 

Dzisiejszego dnia w mediach społecznościowych wywiązała się ciekawa interakcja pomiędzy topowymi fighterami występującymi w dwóch różnych kategoriach. Były pretendent do pasa wagi średniej, Paulo Costa (14-2), zwrócił się w przestrzeni internetowej bezpośrednio do naszego rodaka, Jana Błachowicza (29-9-1), apelując o konfrontację na początku maja.

Zobacz także: Paulo Costa chętny na starcie z Błachowiczem!

Okazuje się, iż pojedynek z Brazylijczykiem wcześniej faktycznie został zaproponowany byłemu mistrzowi, jednakże z wpisu „Cieszyńskiego Księcia” wynika, że to strona brazylijska nie była na niego gotowa, więc ten – delikatnie mówiąc – mija się z prawdą.

„A więc kilka dni temu Paulo Costa otrzymał ofertę walki ze mną. Ja się zgodziłem, on nie, więc do potyczki nie dojdzie. Jak wiele soku potrzebuje? Jedna butelka wina wystarczy, by posłać go na deski.”

Mogłoby się wydawać, iż to koniec wymiany między tymi zawodnikami, jednakże w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Costa nie pozostał bierny wobec postu Polaka, nieustannie podgrzewając atmosferę.

„Koleś wygląda na niepewnego. Dalej, s*urwysynie, nie odrzucaj tego, gala musi być uratowana.”

„Nie lubię mówić, że ktoś unika ze mną walki, czy tego typu rzeczy. Może jest kontuzjowany lub zbyt gruby, naprawdę nie wiem, ale zapewne ma swoje powody. Wiem tylko, że Paulo jest gotowy, by wejść szóstego maja. To perfekcyjna opcja, nie musiałbym ścinać zbyt dużo wagi. Całkowicie w to wchodzę.”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Klasyczne medialne rozgrywki, by wzbudzić zainteresowanie swoją osobą, czy realna chęć podjęcia rękawic? Co by to nie było, między fighterami atmosfera zaczyna się mocno zagęszczać. Pytanie tylko, czy uda się im dogadać i rozwiązać to wszystko w oktagonie?

Chcielibyście zobaczyć walkę Błachowicza z Costą?
×

Źródło: Twitter/Jan Błachowicz, Twitter/Paulo Costa