W sobotę na antenie TVP Sport zagości czwarty już odcinek programu „Best of the Best – Turniej MMA”. Widzowie poznają w nim bliżej Jarosława Lecha i Piotra Golona, którzy w finale spotkają się w swojej pierwszej walce turniejowej.

Jarosław Lech jest bardziej doświadczonym zawodnikiem MMA od swojego rywala. W zawodowym MMA, w którym walczy od 2017 roku, stoczył już 9 pojedynków. Lech występował na galach takich organizacji jak FEN czy ACA. Przed starciem w turnieju, czeka go jeszcze walka na gali Octagon No Mercy, która odbędzie się 9 listopada.

Piotr Golon do turnieju przygotowuje się w warszawskim klubie WCA pod okiem Igora Kołacina, a jego stylem bazowym jest kickboxing. 20 września podczas gali HFO: Spartan Night popisał się efektownym nokautem, trafiając swojego przeciwnika mocnym wysokim kopnięciem. Na co dzień Piotr Golon jest studentem Wojskowej Akademii Technicznej.

Czwarty odcinek programu „Best of the Best – turniej MMA” zostanie wyemitowany w sobotę 2 listopada o 22:30 na antenie TVP Sport.

Finałowa gala, podczas której zobaczymy pojedynki bohaterów programu rozgrywane w formule turniejowej, odbędzie się 8 grudnia w Stegu Arenie, w Opolu. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objął prezydent miasta Opola.

Bilety na galę dostępne są w serwisie: www.najlepszyznajlepszych.com/sklep

Informacja prasowa