Niemal wszyscy zainteresowani sportami walki zabierają głos na temat tego, kto wygra konfrontację dwóch stylów. Były mistrz KSW daje mocną deklarację odnośnie przebiegu walki Khalidov – Adamek.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Formuła bokserska oraz duże rękawice – to z pewnością przewaga Tomasza Adamka. Po stronie jego przeciwnika będzie wiek oraz klatka zamiast ringu. Czy 6 rund zadziała na korzyść Mameda Khalidova? To pozostaje zagadką, jak również dyspozycja Adamka, który ostatni pojedynek bokserski stoczył prawie 6 lat temu. Swój typ na tę walkę zdradził Marian Ziółkowski, który słynie z analitycznego podejścia do prognozowania walk. W programie MMA STUDIO, którego jest współprowadzącym został zapytany o swój typ na to starcie oraz dodał, że ten pojedynek może skończyć się nokautem dla jednej ze stron. Z pewnością opinia byłego mistrza KSW nie należy do najpopularniejszych.

Cały czas myślę, że zadecyduje tu zdrowie Mameda Khalidova, bo wydaje mi się, że Tomek Adamek jest trochę już rozbity po tych wszystkich bojach w boksie i wydaje mi się, że przez to, że Mamed będzie taki zdrowszy, szybszy, dynamiczniejszy to może nawet znokautuje Tomka Adamka. Nie zdziwiłbym się, jakby znokautował, pomimo że będzie to w formule bokserskiej.

– odpowiedział.

Zobacz także: Tomasz Adamek SHOW! “Mówię, Dorotka, tak już nie będzie”

Podczas sobotniego treningu medialnego zapowiadającego galę KSW Epic nie można było nie dostrzec wielkiego zainteresowania dwoma legendami przez kibiców w Gliwicach. Na naszym kanale YouTube pojawiły się rozmowy z bohaterami tego wydarzenia. 

Źródło: YouTube/ekogwarancjaSPORTS, fot: materiały prasowe KSW, YouTube/ekogwarancjaSPORTS