Dwóch byłych mistrzów KSW – Mateusz Gamrot i Scott Askham, złapało się na macie w American Top Team. „Jestem szczęśliwy, że mogę pomóc mu w przygotowaniach do jego walki” – pisze na swoim profilu Anglik. 

Początkiem marca miejsce będzie miało UFC 285 z hitową, mistrzowską walką wieczoru Jon Jones (26-1) kontra Ciryl Gane (11-1). W rozpisce znalazł się również pojedynek sklasyfikowanego na 10. lokacie w rankingu wagi lekkiej, Jalina Turnera (13-5), który pierwotnie był zestawiony z Danem Hookerem (22-12). Niestety, Nowozelandczyk nabawił się kontuzji, w związku z czym zmuszony był wycofać się ze starcia w tym terminie. Konieczne było więc znalezienie zastępstwa dla „Tarantuli”. Jak się okazało – nie było to zbyt trudne. Do akcji zgłosił się bowiem nasz rodak, Mateusz Gamrot (21-2).

Zobacz także: DONIESIENIA: Mateusz Gamrot wziął walkę na zastępstwo i wystąpi na UFC 285!

Do gali zostało już stosunkowo niewiele czasu, dlatego „Gamer” wyleciał na końcówkę na Florydę, by ostatnie tygodnie spędzić w American Top Team. Jak zawsze, ma okazję trenować tam z wieloma fighterami z całego globu. Wspólnym zdjęciem z nim podzielił się niedawno inny były mistrz KSW, Scott Askham (19-5), który wraca do formy po poważnych kontuzjach.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Scott Askham (@scottaskham1)

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Zbliżająca się konfrontacja będzie dla Polaka siódmą pod sztandarem największej organizacji MMA na świecie. Choć zmierzy się z niżej notowanym zawodnikiem, ewentualna wygrana z całą pewnością umocni jego pozycję w topowej dziesiątce organizacji… Szczególnie, że wraca po przegranej. 

Źródło: Instagram/Scott Askham