Była mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk, przeszła operację barku. Kosmetyka. Trochę bolesna, ale po 20 latach w profesjonalnym sporcie okazała się konieczna” – pisze w swoich mediach społecznościowych.

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportsmenek, Joanna Jędrzejczyk (16-5), od 2014 roku rywalizowała pod sztandarem największej organizacji MMA na świecie – UFC. Zdążyła w tym czasie stoczyć tam piętnaście pojedynków, zwyciężając dziesięciokrotnie. W międzyczasie sięgnęła także po mistrzowskie trofeum, zapisując się na kartach historii jako pierwsza zawodniczka z polski, której udało się tego dokonać.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Ostatni raz do klatki wchodziła w czerwcu minionego roku. Po raz drugi skrzyżowała wtedy rękawice z Weili Zhang (23-3), jednakże zmuszona była uznać jej wyższość, zostając znokautowana. Tuż po potyczce podjęła decyzję o zawieszeniu rękawic.

Mogłoby się wydawać, iż decyzja ta może jeszcze ulec zmianie. Polka raz po raz kusiła bowiem swoim ewentualnym powrotem. Póki co nie będzie to jednak możliwe. Wszystko przez zabieg, któremu Jędrzejczyk postanowiła się poddać.

Zobacz także: Przybysz o swojej pozycji na karcie KSW 82: “Jakbym dostał liścia”

Źródło: Instagram/Joanna Jędrzejczyk