Według doniesień zza oceanu, znany dziennikarz i prezenter telewizyjny ponownie skomentuje galę największej organizacji MMA na świecie!

Joe Rogan już dawno jest kimś więcej niż tylko komentatorem sportowym. Fani na całym świecie mogą znać go m. in. z roli prowadzącego reality-show Fear Factor. W swoim podcaście The Joe Rogan Experience, często zabiera głos w sprawach pozasportowych, nierzadko prezentując przy tym kontrowersyjne poglądy oraz cięty język.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Dla wielu kibiców mieszanych sztuk walki, jego głos z pewnością kojarzy się z największymi galami UFC, które komentuje od 1997 roku. Na obecnym etapie kariery, nie musi już uczestniczyć w każdym wydarzeniu organizacji i choć możemy go zobaczyć na większości eventów w Ameryce Północnej, to za granicami pojawia się zdecydowanie rzadziej. Stąd jego absencja na UFC 293 i 294, które odbyły się odpowiednio w Australii i Abu Dhabi.

Według portalu MMA Junkie, Rogan dołączy do zespołu komentatorskiego, aby skomentować nadchodzącą galę z numerem 295 w Madison Square Garden

Zobacz także: Poirier o powrocie: „Potrzebuję czegoś, co naprawdę mnie zmotywuje”

Autor: Adrian Gawłowski

Źródło: Twitter/MMA Junkie, fot. Jeff Bottari/Zuffa LLC