„Joe Silva świetnie wykonywał swoją pracę” – Chael Sonnen chwali byłego matchmakera UFC

212
fr24news.com

Chael Sonnen postanowił w ciepłych słowach wypowiedzieć się na temat byłego matchmakera UFC, Joe Silvy.

Ostatnimi czasy wielu zawodników UFC w krytyczny sposób wypowiadało się na temat Joe Silvy. Chael Sonnen postanowił zabrać głos w tej sprawie i stwierdził, że miał bardzo dobre relacje z byłym matchmakerem UFC.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Moja relacja z Joe Silvą była bardzo pozytywna. Niektóre z moich historii są podobne do historii zawodników, którzy czują się skrzywdzeni przez Silvę, rozumiem to. Znam Silvę od początku i zrozumiałem, że jest on bardzo ciężko pracującym człowiekiem.

Chael Sonnen uważa, iż nieporozumienia pomiędzy zawodnikami a Joe Silvą były spowodowane tym, że były matchmaker UFC czasami musiał podejmować ciężkie decyzje.

Czasami Joe musiał przekazać złe wieści, ale Joe to ten facet, który zadzwonił do ciebie w pierwszej kolejności, aby spełnić twoje marzenia. Zapomina się o tym i rozpamiętuje tylko negatywne interakcje. To było dla Silvy bardzo trudne. Nie można zapominać o tym, że to jest biznes. To bardzo ciężka praca. Joe Silva był wspaniały i musi być powód, przez który trafił do Galerii Sław.

Sonnen stwierdził również, że Joe Silva bardzo dobrze wykonywał swoją pracę jako matchmaker UFC.

Prawda jest taka, że Silva był bardzo dobry w tym, co robił. Zawsze starał się rozmawiać z zawodnikami twarzą w twarz. To, czy zranił przy tym czyjeś uczucia to druga sprawa, ale tak właśnie zachowuje się lider, który rozmawia z Tobą twarzą w twarz. Jeśli masz dwie złe wieści, to znaczy, że masz też dwie dobre. Każdy, kto próbuje opowiedzieć historię Joe Silvy inaczej, jest w błędzie. Joe Silva bardzo dobrze wykonywał swoją pracę, a ona była bardzo ciężka.

podsumował Chael Sonnen.

żródło: bjpenn.com

Zobacz także: Ivica Trušček i Vaso Bakočević zawalczą o pas BMF na chorwackiej wyspie