Kręcący się w topowej dziesiątce rankingu wagi półciężkiej Johnny Walker wskazał zawodników, z którymi chciałby podzielić oktagon. Wśród nich znalazł się także nasz rodak – Jan Błachowicz.

Ostatnie starty nie były zbyt udane dla byłego mistrza, Jana Błachowicza (29-10-1). Polak dwukrotnie musiał obejść się smakiem, raz remisując, a następnie niejednogłośnie przegrywając na kartach sędziowskich po bardzo bliskiej walce. Aktualnie dochodzi do zdrowia po operacji barku, a przed nim jeszcze kolejny zabieg.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Póki co nie wiadomo więc, kiedy dokładnie będzie w stanie powrócić do rywalizacji, jednakże nadal jest bardzo interesującym oponentem dla topowych zawodników wagi półciężkiej. Chęć podjęcia rękawic z nim w rozmowie z Ag Fight wyraził chociażby Johnny Walker (21-8).

Teraz muszę spojrzeć na ranking i zorientować się, kto ma już zestawione walki, a kto nie. Mam w głowie dwa nazwiska, zobaczymy, czy UFC będzie w stanie mnie z nimi zestawić. Jan Błachowicz, jeśli tylko pojawi się taka możliwość lub Volkan Oezdemir. Kręcę się wokół nich w rankingu. Jeżeli którykolwiek byłby zainteresowany, chętnie to zaakceptuję. 

Błachowicz otwarcie mówi o tym, że aktualnie interesują go wyłącznie potyczki, które jak najszybciej doprowadzą go do walki o mistrzowskie trofeum. Niedawno sam wymienił nazwiska, z którymi mógłby ponownie się zmierzyć. Zobaczymy więc, na co ostatecznie postawią przedstawiciele globalnego potentata.

Zobacz także: Błachowicz chce zrobić 3 rewanże, z czego 1 na… sali treningowej.

Źródło: YouTube/Ag Fight, fot. Zuffa LLC, ufc.com