Mistrz kategorii półciężkiej UFC- Jon Jones i menadżer Ali Abdelaziz przekazali po 25 tys dolarów nagrody za informację o zaginionej córce Walta Harrisa.

19- letnia Aniah Blanchard zaginęła w zeszłym tygodniu w Auburn w Alabamie. Kilka dni temu znaleziono jej samochód, który był uszkodzony. Już wcześniej Dana White zaoferował 25 tys. $ nagrody,  a gubernator Alabamy dołożył jeszcze 5 tys. Tym razem do akcji dołączyli Jon Jones i Ali Abdelaziz, którzy również dołożyli po 25 tys. dolarów do nagrody za informacje dotyczące Aniah Blanchard.

„Dana White i UFC dodaje kolejne 25,000 do tej nagrody. Nagroda wynosi teraz 55.000. Niech ktoś z biura zadzwoni do mnie i powie, gdzie mam wysłać pieniądze.”

„Gdy masz dzieci takie wiadomości zawsze łamią serce. Nie mogę sobie wyobrazić przez co przechodzą Walt Harris i jego rodzina. Jeśli ktokolwiek poda informację prowadzącą do Aniah Blanchard, otrzymają 25, 000 $ nagrody. Zadzwoń na 911.”

A więc nagroda za pomoc w odnalezieniu córki Walta Harrisa wynosi już 80 tys. $. Wspaniale jest widzieć jak rodzina UFC pomaga swojemu zawodnikowi i jego rodzinie w potrzebie. Walt Harris miał zmierzyć się z Alistairem Overeemem podczas UFC w Waszyngtonie, ale wobec obecnych wydarzeń prawdopodobnie wycofa się z pojedynku.

źródło: mmajunkie.com | Twitter | Instagram