Jon Jones reaguje na zwycięstwo Adesanyi: Zanim ten dzieciak nabierze pewności siebie, prawdopodobnie będę już w dywizji ciężkiej

69
źródło: lowkickmma.com

Po wygranej walce Israela Adesanyi (18-0) nad Robertem Whittakerem (20-5) coraz więcej mówi się o jego walce z Jonem Jonesem (25-1). „Bones” w swoim stylu zareagował na potencjalne starcie w swoim stylu.

„Bones” i „Stylebender” nie szczędzą sobie „uprzejmości” w mediach społecznościowych i dużo mówi się o ich potencjalnej walce. Sytuacje podsycił Dana White, który powiedział, że takowa walka może się odbyć jeśli Adesanya wygra z Whittakerem i wciąż będzie tego chciał.

Za pomocą Twittera- Francis Ngannou stwierdził, że teraz Adesnya wybiera się do kategorii półciężkiej na walkę z Jonesem. Mistrz dywizji do 93kg skomentował to w swoim stylu przy okazji dał do zrozumienia, że niedługo sam zmieni kategorię wagową.

„Zanim ten dzieciak nabierze pewności siebie, prawdopodobnie będę już w dywizji ciężkiej. Nie muszę czekać do 2021 roku, aby zacząć wierzyć w siebie”

Czy zatem Jones pokusi się o pas w kategorii ciężkiej? Póki co nie wiadomo nic o jego kolejne walce, a przecież nie tak dawno zapowiadał ogłoszenie wielkiego pojedynku.

źródło: Twitter