
Do ciekawie zapowiadającej się walki dojdzie na gali „Wieczór Wojowników”, gdzie miejscowy bohater, Kacper Miąsko (3-5) zmierzy się z Grzegorzem Szozdą (0-0). Walka ta uświetni cała galę, a obaj panowie zmierza się w limicie 66 kilogramów.
Miąsko to młody i doświadczony zawodnik który bił się między innymi na galach WCA czy Dragon Fight Night. Reprezentant klubu Grappler Grudziądz po serii trzech zwycięstw w ostatnim pojedynku poległ na punkty z Łukaszem Kaśniewskim. Jak sam mówi, walka na własnych śmieciach to wielka nobilitacja a także motywacja.
Rywalem Grudziądzanina będzie Grzegorz Szozda. Mimo że będzie to jego zawodowy debiut, Szozda jest doświadczonym zawodnikiem zarówno w amatorskim MMA jak i w zawodach BJJ. Reprezentant No Limits Kwidzyn to wielokrotny mistrz Polski w amatorskim MMA, medalista mistrzostw Europy a także świetny grappler co potwierdza masa medali z imprez BJJ.
Wieczór Wojowników odbędzie się 15 września w hali Mniszek Arena w Grudziądzu.















![MMA Replay: Patryk Kaczmarczyk analizuje zwycięstwo nad Soldaevem – „Wiedziałem, że go złamię” [WYWIAD]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2026/01/Miniaturka-MMA-Replay-v1-kopia-218x150.webp)
![MMA Replay: Adrian Bartosiński analizuje swoją walkę z Andrzejem Grzebykiem – nowy format dla fanów MMA [WYWIAD]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/12/maxresdefault-218x150.webp)
![Wzór na MISTRZA z Michałem Sobiechem #5 | Przygotowanie mentalne i fizyczne – rola adaptogenów [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/maxresdefault-218x150.jpg)
![Wzór na MISTRZA z Michałem SOBIECHEM #4 | MMA | Dieta | Doping | Suplementy | KSW 105 [PREMIERA o 19:00]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/04/maxresdefault-2-218x150.webp)
![MMA TuNajt #320 | TYPOWANIE XTB KSW 105 + przegląd kursów FORTUNY [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/MMA-TuNajt-320-218x150.png)





