Doszło do roszady w zaplanowanej na 27 kwietnia walce wieczoru gali UFC Vegas 91. Z pojedynku z Matheusem Nicolau wypadł Manel Kape. Szybko udało się jednak znaleźć zastępstwo.

Nad starciem dwóch topowych zawodników wagi muszej – Matheusem Nicolau (19-3-1) oraz Manelem Kape (19-6) wisi jakieś fatum. Zawodnicy pierwotnie zestawieni byli na styczeń, jednakże Portugalczyk znacząco przestrzelił wówczas wagę.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Przedstawiciele organizacji zdecydowali się utrzymać zestawienie, przenosząc je na końcówkę kwietnia. Teraz dowiadujemy się natomiast, iż Kape nie jest w stanie przystąpić do potyczki. Nowym rywalem Nicolau w main evencie będzie więc Alex Perez (24-8).

Zobacz także: Kacper Formela zasila szeregi organizacji KSW!

Perez jest byłym pretendentem do mistrzowskiego tytułu i aktualnie zajmuje 8. pozycję w oficjalnej klasyfiakcji. W ostatnim czasie jednak jego kariera mocno wyhamowała, a on przegrywał w trzech konfrontacjach. W marcu uległ w starciu z niepokonanym Muhammadem Mokaevem (11-0), a wcześniej zmuszony był jeszcze uznawać wyższość Alexandre Pantoji (27-5) oraz Deivesona Figueiredo (22-3-1).

Źródło: X/UFC, fot. Jeff Bottari/Zuffa LLC