Znamy już termin kolejnego występu w UFC naszej rodaczki, Karoliny Kowalkiewicz. Polka wróci do akcji 20 maja, by skrzyżować rękawice z Vanessą Demopoulos.

Po trudnym okresie w zawodowej karierze i doświadczeniu aż pięciu przegranych z kolei, Karolina Kowalkiewicz (14-7) na nowo się odrodziła w minionym roku. Wchodziła wówczas do oktagonu dwukrotnie, wygrywając oba z tych spotkań. Pierwsze z nich – z Felice Herrig (14-10) – zakończyła przed czasem, poddając rywalkę w drugiej odsłonie, a kilka miesięcy później pewnie wypunktowała Silvanę Juarez (11-5).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Kolejny raz zobaczymy ją w akcji już 20 maja. Potwierdzenie tego znajdziemy w mediach społecznościowych legitymującej się zawodowym rekordem 9-4, Vanessy Demopoulos… Czyli jej przyszłej oponentki!

„Lil Monster” dołączyła do największej organizacji MMA na świecie w 2021. Jak dotąd zdążyła tam wystąpić czterokrotnie, zwyciężając w trzech z tych potyczek. Obecnie posiada serię trzech wygranych. Po raz ostatni widziana była w akcji, w listopadzie minionego roku, kiedy stanęła w szranki z Brazylijką, Marią Oliveirą (13-6), finalnie wypunktowując ją na pełnym dystansie.

Zobacz także: Michał Kita krytycznie o pracy sędziów: „Są niekompetentni”

Źródło: Instagram/Vanessa Demopoulos