Karolina Kowalkiewicz vs. Michelle Waterson na UFC pod koniec marca

źródło: MMAjunkie.com

Jak donosi ESPN, Karolina Kowalkiewicz powróci do oktagonu 30 marca na gali UFC Fight Night w Filadelfii, a jej rywalką będzie Michelle Waterson.

Informację o dodaniu starcia Kowalkiewicz vs. Waterson do karty gali UFC on ESPN 2 w Filadelfii podał Dana White w rozmowie z ESPN.

Karolina Kowalkiewicz (12-3) ostatni raz była widziana w klatce na wrześniowej gali UFC 228. Polka nie wspomina tego występu dobrze, gdyż w już w drugiej minucie pierwszej rundy została znokautowana przez mającą w tym roku walczyć o pas mistrzowski Jessicę Andrade. Przegrana ta przerwała dobrą passę Karoliny, która wcześniej pokonała Jodie Esquibel oraz Felice Herrig i nosiła się z nadzieją na wywalczenie sobie kolejnego title shota.

Najbliższa rywalka naszej rodaczki, Michelle Waterson (16-6), wejdzie do klatki w Filadelfii niesiona na fali dwóch wygranych z rzędu w ostatnich starciach. W 2018 roku Karate Hottie wróciła na zwycięską ścieżkę pokonując Cortney Casey oraz Felice Herrig.