Wygląda na to, że 11 marca, Kevin Lee podzieli klatkę prowadzonej przez Khabiba Nurmagomedova organizacji z weteranem światowego MMA – Diego Sanchezem. Starcie to ma odbyć się w limicie wagowym do 165 funtów.

O konfrontacji tej wspomniał sam „Motown Phenom” za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, jednakże spostrzegwszy się, iż musi poczekać na oficjalny komunikat ze strony organizacji, szybko usunął post. Zagraniczni dziennikarze podłapali jednak temat i zaczęli drążyć. Finalnie zestawienie to potwierdza już wiele portali, w tym chociażby MMA Junkie czy MMA Fighting.

Zobacz także: Kevin Lee związał się z organizacją Eagle Fighting Championship

Kevin Lee (18-7) zasilił szeregi Eagle FC bezpośrednio po rozstaniu się z największą organizacją MMA na świecie – UFC – gdzie na jego nieszczęście w ostatnim czasie nie najlepiej sobie radził. Amerykanin przegrał pięć z minionych siedmiu pojedynków i choć większość z nich rozegrała się z absolutnie topowymi przeciwnikami, nie był to wystarczający argument dla przestawicieli, by utrzymać kontrakt.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Rozłąkę Diego Sancheza (30-13) z amerykańskim gigantem na bieżąco śledziło mnóstwo osób z całego globu. Głównie ze względu na to, iż trwało to bardzo długo i poruszonych było mnóstwo wątków. Skupiając się jednak na sportowej stronie, ten również kiepsko zaczął wypadać na tle młodszych oponentów, stąd zdecydowano się na zakończenie współpracy.

Źródło: MMA Fighting