Israel Adesanya chyba już wszystkich przyzwyczaił do mało subtelnego doboru słów. Tym razem mistrz UFC postanowił pochwalić się swoimi perwersjami.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

„The Last Stylebender” zdradził trochę kulis ze spotkań z Seanem Stricklandem (27-5):

Strickland… klepnąłem go w du*ę na backstage’u przez konferencją prasową. On się odwrócił i powiedział „Nie rób mi tego, co Coście, haha.” Na konferencji zaczął pie*dolić jakieś bzdury o mnie i powiedziałem, żeby lepiej się skupił na tym gościu [Pereirze], bo go znokautuje. Zgadnijcie, co było później – dostał nokaut.

ujawnił.

Adesanya nie poprzestał na tym. Z dumą kontynuował retrospekcję:

Dwa tygodnie temu w Vegas siedział za mną. Jego nazwisko było na siedzeniu. Przywitałem się z Ilią Topurią, bo podoba mi się jego styl. Potem podszedłem do niego [Stricklanda], powiedziałem „Hej”. On wstał. „Zachowuj się” – dodałem. „Ej, stary, ja tylko przyszedłem pooglądać dobre walki” – stwierdził. „Dobrze, ja jestem tutaj oglądać moich ziomków, więc się ku*wa zachowuj.” Później padły jakieś bzdury – coś w stylu „Chiny są w moim sercu.” Dodał coś jeszcze. Oni myślą, że wejdą mi do głowy. Dalej coś mówił… ha… klepnąłem go we fiu*a. „Nie dotykaj mnie” – on na to. Nie odepchnął mnie. Tylko lekko tknął. Zaśmiałem się i wróciłem na miejsce. Odwróciłem się, bo wiem, że to dzi*ka. Nic z tym nie zrobi. Są ludzie, których nie można klepać po chu*u, bo zbierzesz oklep. Dopuściłem się seksualnego molestowania na tym sku*wielu… dwukrotnie! A on miał wy*ebane w obu przypadkach. 

przyznał.

Zobacz również: „Je*any białas” – Adesanya bez skrupułów o wypowiedziach Du Plessisa

Czempion wagi średniej nie zna granic w swoich wypowiedziach… i czynach. Od rasistowskich okrzyków motywowanych chęcią destrukcji potencjalnego rywala po zakrawające o dewiacje publiczne akty seksualne w stosunku do przyszłego pretendenta – takie wybryki zaczynają być medialnym znakiem rozpoznawczym Adesanyi.

źródło: youtube / The Halfcast Podcast