Drugi rok z rzędu walka o tytuł KLUBU ROKU rozegrała się między Ankosem MMA i Octopusem Łódź. I podobnie, jak w 2023 r. starcie gigantów wygrał w naszej ocenie poznanński gym.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

52 wygrane w profesjonalnych starciach, 3 mistrzowskie pasy (5 pasów wliczając obrony – FEN, Babilon MMA oraz Oktagon MMA) oraz zawodnicy walczący w największych organizacjach MMA w Polsce i na świecie, m.in. w UFC, Bellatorze, Cage Warriors, Oktagon MMA, RFA, RPC, MMA GP – oto bilans, którym może pochwalić się klub Ankos MMA. Poznański gym zgarnia zatem ponownie główną nagrodę w kategorii KLUB ROKU w naszym plebiscycie NAJ. Klub kierowany twardą ręką znakomitego trenera głównego – Andrzeja Kościelskiego – od wielu lat jest kuźnią talentów oraz miejscem, do którego z chęcią zaglądają (i zostają na dłużej) zagraniczni zawodnicy.

Nie da się jednak w pełni oddać tego, co działo się w roku 2023 w polskim MMA, bez napisania kilku zdań o znakomitej serii zawodników Octopus Łódź. Klub ten już kolejny raz udowania, że pod wodzą charyzmatycznego trenera nowego pokolenia – Dawida Pepłowskiego – jest w stanie osiągać coraz wyższe cele. Wystarczy więc przypomnieć, że reprezentanci tego gymu zdobyli i obronili mistrzowskie pasy KSW w kategoriach półśrednij i średniej. Dlatego też ponownie przyznaliśmy wyróżnienie klubowi Octopus Łódź i z zainteresowaniem będziemy obserwować poczynania trenera i zawodników z Łodzi w nadchodzących miesiacach.