Konfrontacja Jorge Masvidala z Michaelem Bispingiem przed UFC 217 [WIDEO]

źródło: f4wonline.com

Choć do gali w Nowym Jorku pozostało jeszcze kilka dni zawodnicy już podgrzewają atmosferę przez sobotnim wydarzeniem. Tym w jednym z lobby doszło do starcia zawodników z dwóch różnych zestawień, nie pałających do siebie sympatią Michaelem Bispingiem i Jorge Masvidalem.

Gamebred w przeszłości wielokrotnie atakował mistrza wagi średniej m.in. za incydent z potarganiem kubańskiej flagi którego Anglik dopuścił się podczas gali UFC 213, gdzie Yoel Romero mierzył się z Robertem Whittakerem o pas tymczasowy kategorii do 84 kg. Masvidal pozostający w bliskich relacjach z Romero wypowiadał się również niepochlebnie n.t. dobierania sobie walk przez Hrabię, oraz zarzucał mu publicznie bierną postawę podczas ich spotkania do którego miało dojść jakiś czas temu przed jedną z gal.

Najwyraźniej jednak topór wojenny pomiędzy tymi zawodnikami nie został na dobre zakopany. W sobotę zawalczą oni na jednej karcie walk, a na załączonym poniżej materiale video możemy obejrzeć jak iskrzyło pomiędzy nimi podczas spotkania po dniu medialnym nadchodzącej gali.

Bisping: Jesteś śmieciem, twoje dupsko zostanie skopane w sobotę przez Wonderboya! Jesteś śmieciem tak samo jak ten biorący sterydy sku*wysyn Yoel Romero.

Masvidal: Skopię Ci dupę ty dzi*ko.

Bisping: Idź stąd i pocałuj mnie w dupę ty chuda dzi*ko.

Świetny grunt pod ewentualne starcie w przyszłości! Choć panowie walczą na codzień w dwóch innych kategoriach wagowych w dzisiejszych czasach zakręconych zestawień w MMA ciężko wykluczyć pojedynek pomiędzy nimi. Z pewnością na jego ewentualną realizację wpłyną wyniki walk które obaj stoczą już za kilka dni.

źródło: twitter.com