Damian Janikowski jednogłośnie wypunktował Cezariusza Kęsika.

Runda 1:

Szukanie niskiego kopnięcia w wykonaniu Cezariusza Kęsika. Po chwili, akcja ponowiona i udana. Dobry prawy sierpowy w wykonaniu Damiana Janikowskiego. Wymiana na sierpowe z bliskiego dystansu. Niskie kopnięcia w wykonaniu obu zawodników. Dwa prawe Kęsika. Sporo lewych prostych po stronie Kęsika. Potwornie mocne niskie kopnięcie Janikowskiego. Kopnięcie na łydkę w wykonaniu Kęsika. Obszerne ciosy Janikowskiego, niskie kopnięcie. Dwa prawe Damiana. Lewy sierpowy na wątrobę po stronie Janikowskiego. Wycięcie, Kęsik na plecach. Janikowski w gardzie. Lewy sierpowy i uderzenia w tułów w wykonaniu Olimpijczyka. Kęsik aktywny ciosami z dołu. Walka w parterze do końca rundy, kontrola po stronie Janikowskiego.

Runda 2:

Ciosy na korpus Kęsika. Mocny lowkick Janikowskiego. Po nieintencjonalnym palcu w oko Kęsika, walka została na moment przerwana. Po wznowieniu akcji, Janikowski zaatakował niskim kopnięciem. PRawy sierpowy Kęsika, wysokie kopnięcie. Dwa dobre uderzenia lewym i prawym po stronie Cezariusza. Niskie kopnięcie Damiana, obszerne sierpowe. Szukanie sprowadzenia przez Janikowskiego, Kęsik dobrze się obronił, jednak po chwili został obalony. Kęsik zdołał wstać, po chwili został jednak ponownie obalony. Wstał, wykorzystując siatkę znajdującą się za plecami. Janikowski konsekwentnie jednak, ponownie poszedł po sprowadzenie, ponownie je finalizując. Kęsik wstał, rozpuścił ręce! Janikowski się chwiał, poszedł po obalenie, wyniesienie! Łokcie z pleców po stronie Kęsika. Kontrola z gardy Janikowskiego.

Runda 3:

Middlekick Kęsika. Szukanie wysokiego kopnięcia u Damiana, Kęsik rozpuścił pięści na zmęczonego Janikowskiego. Lewy prosty Kęsika. Markowanie obalenia przez Kęsika, dobry prawy. Mnóstwo ciosów po stronie zawodnika z Radomia. Pojedyncze ciosy Janikowskiego – dobre dwa lewe. Kolano na korpus po stronie Kęsika. Wycięcie niskim kopnięciem przez Janikowskiego. Obalenie po stronie Damiana. Zajęcie pleców, Kęsik zdołał powrócić na nogi. Obalenie Janikowskiego, Kęsik wstał, po chwili ponownie Kęsik został sprowadzony. Ciosy Damiana. Walka w klinczu pod siatką. Kolano Janikowskiego.

Sędziowie jednogłośnie wskazali Damiana Janikowskiego jako zwycięzcę, punktując 2x 30-27, 29-28 na jego korzyść.