Sebastian Przybysz łatwo uporał się z Islamem Djabrailovem, brutalnie go dusząc.

Runda 1:

Niskie kopnięcie Sebastiana Przybysza. Lewy sierpowy Polaka. Przez pierwszą minutę, wszystkie akcje ofensywne należały wyłącznie do byłego mistrza KSW. Niskie kopnięcie Islama Djabrailova. Odpowiedź taką samą akcją po stronie rywala. Obrotówka na klatę w wykonaniu Djabrailova. Wysokie kopnięcie Przybysza, middlekick. Próba kontry w wykonaniu Niemca, lecz niecelna. Dwa niskie kopnięcia „Sebicia”. Szukanie sprowadzenia przez Djabrailova, pójście po jedną nogę. Udane obalenie. Złapanie gilotyny przez Przybysza! Łokcie z pleców po stronie Polaka. Kontrola w klinczu pod siatką w wykonaniu Djabrailova. Kolano.

Runda 2:

Lowkick Przybysza po kilku niecelnych akcjach bokserskich. Lewy sierpowy Djabrailova. Dwa dobre ciosy po stronie Przybysza. Próba sprowadzenia w wykonaniu Niemca, dobry odrzut bioder przez Przybysza, to on znalazł się z góry! Polak wyprowadził dwa mocne łokcie. Dobra praca z góry Polaka, rywal szukał dojścia do balachy, jednak nieskutecznie. Kontrola i dominacja po stronie Przybysza do końca rundy.

Runda 3:

Wysokie kopnięcie Djabrailova. Niemiec wchodził w wymiany, jakby czuł, że to jego jedyna szansa na odwrócenie losów tego pojedynku. Lowkick Polaka. Spychanie na siatkę przez Polaka. Próba zejścia po nogi przez Djabrailova, kontra w postaci gilotyny złapana przez Przybysza! Rywal zaduszony do nieprzytomności, koniec walki!