Ahmed Vila kontrowersyjnie pokonał Łukasza Charzewskiego w debiucie dla KSW.

Runda 1:

Niskie kopnięcie Łukasza Charzewskiego, ciosy Ahmeda VIli. Szukanie sprowadzenia pod siatką przez Polaka, lecz nieskutecznie. Klincz rozerwany, mocny cios polskiego zawodnika! Ponowne zapięcie klinczu pod ogrodzeniem. Po chwili wymiany krótkich ciosów i kolan, uchwyt został zerwany. Walka na środku klatki. „Harry” zszedł pod ciosem, sprowadzając rywala za jedną nogę. Zawodnik z Bośni i Hercegowiny szybko jednak wstał. Lewy sierp Vili. Prawy Bośniaka. Middlekick Ahmeda. Dobry cios na korpus teraz ze strony Charzewskiego. Niskie kopnięcie Vili. Ponowne pójście po klincz przez Polaka. Rzut „Harry’ego”, lecz doskonała obrona rywala. Klincz pod siatką, kontrola Charzewskiego. Rozerwanie z ciosami, obaj potraktowali się wzajemnie lewymi!

Runda 2:

Dobry prawy sierpowy Polaka. Dwa sierpowe Charzewskiego, doskonały kontrujący prawy w wykonaniu Vili! Polak zapoznał się z deskami, szybko jednak doszedł do siebie i obalił rywala, który bardzo szybko wrócił do siebie. Pojedyncze akcje z obu stron. Obaj zawodnicy celni w swoich poczynaniach. Klincz pod siatką pod kontrolą Polaka.

Runda 3:

Charzewski rozpoczął od latającego kolana! Szybko zepchnął przeciwnika do siatki. Nielegalny cios polskiego zawodnika, chwila przerwy dla Vili. Charzewski szybko skrócił dystans, ponownie ustawiając przeciwnika na siatce. Posadka, kontrola bioder rywala przez Polaka. Kontrola w klinczu pod siatką przez polskiego zawodnika. Zerwany uchwyt przez Bośniaka. W stójce trafiał, ale Łukasz nie pozostawał mu dłużny. Ponowne zapięcie klinczu. Dociskanie do siatki przez „Harry’ego”, akcje kolanami. Udane sprowadzenie na sam koniec pojedynku. Kontrola, dobry cios.

Sędziowie Jednogłośnie wypunktowali walkę dla Ahmeda Vili, punkując 29-28, 29-28, 30-27.