Szymon Bajor niejednogłośnie pokonał Viktora Pestę po ciężkim boju.

Runda 1:

Wymiany ciosów od początku rundy. Celniejszy i aktywniejszy Szymon Bajor. Mieszanie płaszczyzny uderzeń w wykonaniu Polaka. Viktor Pesta zainicjował klincz pod siatką, z którego łatwo obalił Bajora. Dobra kontrola po stronie Pesty. Polak zerwał się do stójki! Agresywnie ruszył, szukając mocnych ciosów. Obalenie po stronie Bajora! Pesta szybko wstał, znajdował się jednak pod kontrolą w klinczu. Kolano Bajora, ponowne sprowadzenie. Mocne ciosy Szymona!

Runda 2:

Skoczne kolano Pesty, lecz nieskuteczne. Prawy sierp Bajora. Szukanie obalenia przez Polaka. Nieskutecznie. Prawy sierp Bajora. Udane obalenie w wykonaniu Czecha! Bajor jednak szybko wstał po zainkasowaniu kilku ciosów. Pesta mocno ruszył z ciosami. Bajor ruszył z presją i zaatakował mocnymi uderzeniami. Obszerne ciosy polskiego zawodnika! Zawodnik z Czech podłączony! Uciekł się jednak do zapasów i udanie, bez problemów sprowadził swojego oponenta!

Runda 3:

Prawy prosty po stronie Pesty. Świetny podbródkowy Czecha, jednak Bajor odpowiedział doskonałą kombinacją bokserską. Dwa lewe proste Polaka. Zejście po obalenie w wykonaniu Pesty, udane. Bajor próbował wstać, oddając plecy. Pozycja odwrócona pod ogrodzeniem, tym razem to Bajor obalił na kilka sekund przeciwnika, nie będąc w stanie go utrzymać na macie. Po chwili siłowania się w klinczu, Polak ponownie poszukał sprowadzenia, tym razem skutecznie. Kontrola Bajora. Szukanie zajścia za plecy i duszenia przez Bajora, które jednak szybko odpuścił. Kontrola po stronie Polaka, kolana, łokcie!

Sędziowie niejednogłośnie wskazali Szymona Bajora jako zwycięzcę, punktując 2x 29-28, 28-29 na jego korzyść.