Valeriu Mircea zdobywa pas mistrzowski wagi lekkiej KSW! Leo Brichta skapitulował w czwartej rundzie!

Runda 1:

Niecelne frontalne kopnięcie na korpus w wykonaniu Leo Brichty. Wymiana na niskie kopnięcia. Kolejny lowkick Czecha, sierpowe w kontrze Valeriu Mircei. Dobre kopnięcie na korpus w wykonaniu czeskiego pretendenta do tymczasowego tytułu mistrzowskiego wagi lekkiej. Kopnięcia na tułów z obu stron. Krótki lewy sierp Mołdawianina. Obrotówka Brichty. Mocny sierp w wykonaniu Mircei. Wysokie kopnięcia Czecha! Udane obalenie w tempo Mołdawianina! Brichta na plecach.

Runda 2:

Dobre kopnięcie na korpus Brichty, świetne ciosy sierpowe Mircei. Kolejne obalenie w wykonaniu Mołdawianina. Szukanie trójkąta rękoma w wykonaniu Valeriu! Wydawało się, że uchwyt jest ciasny! Brichta uciekł! Pojedynek powrócił do stójki. Świetne bokserskie akcje Mircei. Brichta podłączył rywala mocnymi sierpowymi! Klincz pod siatką. Mircea ponownie skutecznie obala rywala. Garda.

Runda 3:

Lewy na rozpoczęcie rundy w wykonaniu Czecha. Mocne sierpowe z bliskiego dystansu po stronie Mircei! Potężne sierpowe także w wykonaniu Brichty! Klincz pod siatką, zapięty przez Mołdawianina, jednak Brichta przejmował nad nim inicjatywę. Mocny podbródkowy Mircei. Ogrom ciosów Czecha! Mircea poszukał sprowadzenia i udanie je znalazł. Niewiele jednak z góry robił, wyłącznie zaznaczał swoją pozycję. Brichta z pleców był bezbronny.

Runda 4:

Wymiana ciosów na rozpoczęcie rundy. Mircea szukał obalenia, lecz nieskutecznie. Dobre ciosy Brichty. Coraz więcej ciosów Czecha. Duża celność. Mircea ponownie ruszył po sprowadzenie i bez problemu je sfinalizował. Rozciągnięcie za plecami. Mircea szukał duszenia zza pleców. Początkowo, Brichta dobrze się bronił. Ostatecznie jednak, Czech odklepał duszenie! Mircea nowym mistrzem KSW!