Wojciech Janusz niejednogłośnie wypunktował Tomasza Jakubca po świetnym pojedynku pełnym zwrotów akcji!

Runda 1:

Wojciech Janusz rozpoczął od mocnej presji z ciosami. Tomasz Jakubiec nie pozostawał rywalowi jednak dłużny i także trafiał ze wstecznego. Dobre lewe Berserkera, poprawka prawym. Niskie kopnięcie Janusza. Krótki lewy Janusza doszedł do głowy Jakubca, szczecinianin poprawił prawym! Jakubiec słaniał się na nogach, sklinczował, by uspokoić błędnik. Janusz zdołał sprowadzić pojedynek do parteru. Jakubiec sprawnie powrócił na nogi. Ciosy proste Tomasza. Kolejne celne uderzenia Janusza! Jakubiec w mocnych tarapatach, walka trafiła do parteru, skąd jednak Tomasz szybko wstał.

Runda 2:

Mocne tempo z obu stron od początku drugiej rundy. Janusz ponownie umieszczał celne uderzenia na rozbitej już głowie swojego przeciwnika. Jakubiec odpłacił się dobrym podbródkowym. Dobry prosty Tomasza, ciosy sierpowe bite z luzu w wykonaniu szczecinianina. Dwa dobre kopnięcia zawodnika ze Śląska. Prawy Jakubca. Dwa lewe Janusza. Wymiana na środku klatki, obaj zawodnicy notowali celne akcje i byli nieustępliwi.

Runda 3:

Dużo ciosów Jakubca, sporo podbródkowych. Obszerne sierpowe Janusza. Szukanie sprowadzenia w wykonaniu szczecinianina. Klincz zapięty pod siatką, kontrola Janusza. Uchwyt rozerwany, walka ponownie na środku klatki. Ponowne szukanie podbródkowych przez Jakubca. Lewy Ślązaka, prawy po stronie Pomorzanina. Ponownie klincz pod siatką, ponownie kontrola Janusza. Doskonała obrona przed sprowadzeniem po stronie Jakubca. Odwrócenie pozycji! Jakubiec przejął kontrolę w uchwycie. Sprowadzenie Jakubca, złapana gilotyna w kontrze przez Janusza! Nieudana jednak, kontrola pod siatką w pozycji pół-parterowej w wykonaniu Jakubca. Siłowanie się o sprowadzenie w wykonaniu Janusza, lecz nieudane.

Sędziowie niejednogłośnie wskazali Wojciecha Janusza jako zwycięzcę, punktując 2x 29-28, 28-29 na jego korzyść.