Ostatni bój w karierze obu legend! Maciej Jewtuszko opuszcza klatkę jako zwycięzca, pokonując na pełnym dystansie Mariusa Zaromskisa!

Runda 1:

Kopnięcie Macieja Jewtuszki, niecelne ciosy Mariusa Zaromskisa. Kolejny middlekick Polaka. Litwin napierał i wyprowadził wysokie kopnięcie, które skontrować krótkim ciosem próbował polski zawodnik. Lowkick „Irokeza”. Zaromskis z niskim kopnięciem i ciosem na korpus. Lewy sierpowy na odejściu po stronie Jewtuszki. Dobra akcja ofensywna na zamkniętego na siatce Jewtuszkę po stronie Litwina! Kombinacje i sierpowe zawodnika z Litwy. Backfist Zaromskisa. Presja Zaromskisa! Celne uderzenia w kontrze po stronie Jewtuszki. Kolano „Irokeza”! Niskie kopnięcie Zaromskisa. Brazylijskie kopnięcie, kolano Jewtuszki.

Runda 2:

Dobry cios Jewtuszki, kolano! Backfist Zaromskisa! Prawy zawodnika z Litwy. Lowkick Polaka. Próba kontry w wykonaniu Mariusa. Kolano po stronie Jewtuszki. Łokieć Macieja. Presja i sporo ciosów połączonych z kopnięciami po stronie szczecinianina. Kolejne celne uderzenia, głównie z prawej ręki, lądowały na głowie Litwina. Zaromskis odpowiedział sierpowym. Dwa dobre obszerne ciosy Mariusa. Dobre boczne kopnięcie „Irokeza”. Ogrom ciosów wylądował na głowie Zaromskisa! Kolana, pięści, kopnięcia! Łokcie! Tajski klincz! Litwin walczył o życie, zdołał jednak przetrwać, ratując się rozpaczliwą próbą sprowadzenia.

Runda 3:

Markowane ciosy Litwina, kolana i łokcie po stronie zawodnika ze Szczecina. Dwa sierpowe na korpus w wykonaniu Zaromskisa, niecelny lewy. Prawy Polaka. Niskie kopnięcie Mariusa. Lewy na korpus, próba prawego wyżej po stronie zawodnika z Litwy. Obrotowy backfist Jewtuszki posłał Zaromskisa na deski! Litwin próbował przetrwać, polski zawodnik wyprowadzał mnóstwo młotów! Litwin ratował się klinczem i próbował przetrwać! Łokcie w parterze na żebra, ciosy na głowę po stronie Jewtuszki! Zaromskis zdołał wstać i przetrwać nawałnicę. Charakterny Zaromskis przetrwał, choć był do końca walki obijany i kontrolowany w parterze.

Sędziowie jednogłośnie wskazali Macieja Jewtuszkę jako zwycięzcę, punktując 3x 30-26 na jego korzyść.