Oskar Szczepaniak bez większych problemów pokonał Adriana Zielińskiego na jego terenie.

Runda 1:

Middlekicki w wykonaniu Oskara Szczepaniaka. Dobry prawy krzyżowy po stronie Adriana Zielińskiego, podwójny lewy i prawy także ze strony lokalnego zawodnika. Świetny obszerny prawy Zielińskiego. Krótki lewy Szczepaniaka. Dobry podbródkowy i lewy sierpowy młodziutkiego zawodnika. Lewy sierp Oskara. Wysokie kopnięcia Szczepaniaka. Doskonałe celne ciosy z obu stron! Dwa sierpowe Szczepaniaka, odpowiedź prawym rywala. Wymiana cios za ciosem! Lewy i prawy Oskara. Wysokie, okrężne kopnięcia po stronie Berserkera. Potworny cios Zielińskiego! Doszedł czysto, rywal jednak przetrwał. Szukanie sprowadzenia przez Szczepaniaka. Dojście do klinczu pod ogrodzeniem. Zieliński dobrze się wybronił. Dobre sierpowe Szczepaniaka. Middlekick zawodnika ze Szczecina.

Runda 2:

Od kopnięcia rozpoczął Oskar, po chwili wyprowadził cios z lewej ręki. Lowkick Zielińskiego. Sierpowy Szczepaniaka z lewej ręki, poprawka prawym. Niskie kopnięcie Adriana. Wysokie kopnięcie Szczepaniaka. Dobry prawy prosty Berserkera. Wymiana cios za ciosem. W końcu Szczepaniak postanowił ponownie poszukać obalenia i udanie je sfinalizował. Zieliński prędko jednak wstał, inkasując jednak na rozerwanie klinczu pod siatką dwa dobre ciosy sierpowe od swojego oponenta. Szalona akcja Oskara! Zieliński padł na deski! Oskar ruszył z dobiciem, jednak weteran przetrwał!

Runda 3:

Krótki prawy Szczepaniaka. Sporo przestrzelonych uderzeń w wykonaniu Zielińskiego. Obszerny, celny lewy sierpowy Adriana. Wysokie kopnięcie doświadczonego fightera. Wytrącony z równowagi Zieliński po kolejnych dobrych ciosach w wykonaniu rywala. Kopnięcie na korpus po stronie młodziutkiego zawodnika. Wymiana na sierpowe. Szukanie obalenia w wykonaniu Szczepaniaka, udanie sfinalizowane, jednak reprezentant Arrachionu udanie wstał, był jednak kontrolowany w klinczu pod ogrodzeniem. Siłowanie pod siatką, kontrola w wykonaniu Oskara. Chwila wymian na sam koniec rundy i walki.

Sędziowie jednogłośnie wskazali Oskara Szczepaniaka jako zwycięzcę, punktując 2x 30-27, 29-28.