Podczas minionego wydarzenia, wyprodukowanego pod sztandarem Fight Exclusive Night, poznaliśmy dwa kolejne zestawienia na przyszłą, styczniową galę. Oficjalnie potwierdzono mistrzowską potyczkę Piotra Kuberskiego z Marcinem Filipczakiem, a także konfrontację Kamila Kraski z Kamilem Dołgowskim.

Minionego wieczoru byliśmy świadkami gali FEN 43, która rozgrywała się w Szczecinie. Organizacja zamknęła rok ciekawą galą, podczas której w main evencie miejsce miała kolejna obrona mistrzowskiego tytułu przez Kacpra Formelę (15-4). Polak ekspresowo rozprawił się ze swoim przeciwnikiem, rozbijając go już w inauguracyjnej odsłonie.

Zobacz także: FEN 43: Formela vs. Nobre – wyniki gali ze Szczecina

Podczas transmisji ostatniej gali, przedstawiciele organizacji odkryli też karty, związane z kolejnym wydarzeniem. Wychodzi na to, iż w styczniu będziemy świadkami mistrzowskiej rozgrywki w kategorii średniej. O trofeum zawalczą ze sobą Piotr Kuberski (10-1) wraz z Marcinem Filipczakiem (7-2).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Ponadto ogłoszono również konfrontację byłego pretendenta do pasa – Kamila Kraski (8-2). Ten stanie w szranki ze swoim imiennikiem, Kamilem Dołgowskim (6-2). Obaj zawodnicy podejdą do tej konfrontacji po przegranej.

Materiał powstał we współpracy z partnerem

Źródło: Facebook/FEN MMA