Mackenzie Dern powróci do akcji już 13 maja, na gali UFC Fight Night. Jej rywalką będzie bardzo doświadczona Angela Hill.

Po porażce z Xiaonan Yan, Amerykanka z brazylijskimi korzeniami – Mackenzie Dern powraca do akcji. Zawodniczka kolejny pojedynek dla organizacji UFC stoczy już 13 maja, a jej przeciwniczką będzie Angela Hill.

O zestawieniu za pomocą Twittera poinformował Mike Bohn.

Zajmująca aktualnie siódmą pozycję w rankingu kategorii słomkowej Dern, miesza w ostatnim czasie wygrane z porażkami. Jej serię czterech zwycięstw przerwała Marina Rodriguez, następnie, powróciła na chwilę na ścieżkę zwycięstw, pokonując Tecię Torres, ostatnio zmuszona była jednak ponownie uznać wyższość oponentki – ze wspomnianą już Chinką.

Okupująca dwunaste miejsce w rankingu tej samej dywizji Amerykanka, może się aktualnie pochwalić serią dwóch zwycięstw. „Overkill” pokonywała ostatnio Lupitę Godinez oraz Emily Ducote. Tym samym, przerwała fatalną serię trzech porażek.

Aktualnie nie ogłoszono jeszcze, gdzie odbędzie się wspomniane wydarzenie. Wiemy już natomiast, że walką wieczoru będzie starcie Anthony’ego Smitha z Johnnym Walkerem. Na karcie walk znalazło się również rankingowe starcie w wadze ciężkiej pomiędzy Jailtonem Almeidą a Jairzinho Rozenstruikiem.

Zobacz także: Jairzinho Rozenstruik vs. Jailton Almeida planowane na majową galę UFC

źródło: Twitter