Dana White wyjawił kolejną przeciwniczkę szykowaną dla mistrzyni brazylijskiego jiu-jitsu w osobie Mackenzie Dern. Brazylijka skrzyżuje pięści ze swoją rodaczką – Mariną Rodriguez.

Prezes organizacji UFC, Dana White – zabrał głos w sprawie kolejnej rywalki dla Mackenzie Dern. Szef największej promocji MMA na świecie wyjawił, że urodzona w Ameryce, choć bardziej utożsamiająca się z Brazylią ze względu na pochodzenie swoich rodziców, mistrzyni parteru – zmierzy się w kolejnej potyczce z Mariną Rodriguez.

W rozmowie z TMZ Sport, White przyznał:

[Dern] ma już zaplanowaną walkę. Akurat rozmawiałem o niej rano. Nie ogłaszaliśmy tego jeszcze, jestem pewny, ale tak czy inaczej podam tę informację tobie. Mam nadzieję, że ta walka jest już załatwiona. Moi ludzie nienawidzą, kiedy to robię. W kolejnej walce, Dern podejmie Marinę Rodriguez, co jest świetnym pojedynkiem.

Mackenzie Dern ostatni raz w klatce pojawiła się w trakcie konfrontacji z Niną Nunes (z domu Ansaroff), którą poddała pod koniec pierwszej rundy balachą. Jej najbliższa przeciwniczka, nie tak dawno, podczas pięciorundowego boju wypunktowała Michelle Waterson.

Co ciekawe, obie zawodniczki miały ochotę walczyć z Joanną Jędrzejczyk. Ich prośby jak widać nie zostały wysłuchane. Aktualnie nie wiadomo, kiedy dojdzie do brazylijsko-brazylijskiego pojedynku, na pewno jednak będzie to świetne starcie.

Zobacz także: Po wygranej na UFC Vegas 27, Hermansson chce teraz rywala z czołówki

źródło: bloodyelbow.com