29 października, organizacja Bellator MMA powróci do Mediolanu. Właśnie ujawniono szczegóły, dotyczące rozpiski tego wydarzenia. W walce wieczoru dojdzie do konfrontacji Mansoura Barnaoui’ego z Adamem Piccolottim.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Mansour Barnaoui (19-4) jakiś czas temu związał się z prowadzoną przez Scotta Cokera organizacją Bellator MMA. Przeszedł tam bezpośrednio z Road FC, gdzie sięgnął nawet po mistrzowskie trofeum. Reprezentant Trójkolorowych aktualnie znajduje się na fali aż siedmiu wygranych, a okazję do wydłużenia tej serii będzie miał pod koniec października tego roku. Jak oficjalnie poinformowano, zmierzy się wówczas z Adamem Piccolottim (13-4). Zakontraktowane w limicie kategorii lekkiej starcie posłuży jako main event całego wydarzenia.

Ponadto, do klatki wejdzie wówczas chociażby nasz krajan – Kamil Oniszczuk (9-1). Polak skrzyżuje rękawice z doświadczonym, powracającym po ponad dwuletniej absencji, Costello van Steenisem (13-2). Jak sam zapowiada – zrobi wszystko, by dobrze pokazać się w debiucie dla nowej organizacji.

„Zmiażdżę waszego chłoptasia. Pierwszy krok w Bellatorze.”

Zobacz także: Doniesienia: Costello van Steenis rywalem Kamila Oniszczuka na gali Bellatora w Mediolanie

Wedle przedstawionej rozpiski, pojedynek Oniszczuka znalazł się na trzecim miejscu od dołu w karcie wstępnej. Do gali zostało jeszcze jednak trochę czasu, więc zobaczymy, czy ta dotrwa do samego wydarzenia w niezmienionej formie.

Źródło: Twitter/Bellator PR, Instagram/Kamil Oniszczuk, Bellator.com