18 lutego organziacja BRAVE CF zawita do Belgradu ze swoją 69. edycją. Do karty walk wpisano konfrontację dobrze znanego na polskim rynku, Aleksandara Ilica z naszym rodakiem – Marcinem Naruszczką.

Zobacz także: Aleksandar Ilic wystąpi na Brave CF 69. Rywalem Cleber Sousa

O występie Aleksandara Ilica (14-5) na tym evencie wiadome było już od dawna. Sami przedstawiciele organizacji potwierdzili to już jakiś czas temu w swoich mediach społecznościowych. Na kilka tygodni przed wydarzeniem zmienia się jednak rywal „Jokera”. Nie Brazylijczyk, Cleber Sousa (23-13-1), a Marcin Naruszczka (23-12-2), finalnie podzieli z nim klatkę. Ze względu na stosunkowo krótki czas, pojedynek zakontraktowano w umownym limicie do 90 kilogramów.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Naruszczka po raz ostatni widziany był w akcji, w czerwcu minionego roku. Podczas FEN 40 zawalczył o mistrzowskie trofeum z Piotrem Kuberskim (10-1), jednakże potyczka ta zupełnie nie ułożyła się po jego myśli. Zmuszony był uznać wyższość rywala, zostając rozbitym w inauguracyjnej odsłonie. Wcześniej natomiast pod szyldem OKTAGON-u zwyciężył na kartach punktowych z Jakubem Bele (6-9).

Źródło: Twitter/BRAVE CF