18 lutego organizacja Brave CF zawita do stolicy Serbii – Belgradu – ze swoją 69. edycją. Do karty walk dodano konfrontację byłego zawodnika KSW, Aleksandara Ilica z Brazylijczykiem – Cleberem Sousą.

Półtora roku temu zakończyła się przygoda legitymującego się zawodowym rekordem 14-5, Aleksandara Ilica z największą organizacją MMA nad Wisłą – KSW. Od tego momentu „Joker” tułał się po świecie, zaliczając występy w OKTAGON-ie, czy RCC, jednakże nigdzie nie zagrzał miejsca na dłużej.

Zobacz także: Bellator wraca do Paryża! Mousasi vs. Edwards w walce wieczoru

Niebawem, bo 18 lutego, zobaczymy go w klatce bahrajńskiej organizacji Brave CF. Oficjalnie ogłoszono jego pojedynek z doświadczonym Cleberem Sousą (23-13-1). Walka ta rozegra się oczywiście w limicie kategorii średniej.

https://twitter.com/bravemmaf/status/1613516478397153284?s=20&t=ADvVt3g3YMMxm3VAijdYMw

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Najbliższy oponent Ilica – Sousa – w ostatnim pojedynku zremisował z mającym na koncie blisko 80. profesjonalnych startów w MMA, Alexandrem Shlemenką (62-15-1). Wcześniej natomiast mógł pochwalić się serią trzech zwycięstw, w ramach której pokonywał chociażby naszego rodaka, Mateusza Rybaka (6-3).

Źródło: Twitter/Brave CF