Prawdziwy weteran europejskiej sceny MMA – Martin Zawada, po raz kolejny zamelduje się w klatce już 29 grudnia. Wystąpi podczas rozgrywanego w Pradze OKTAGON 51. Jego oponentem będzie Daniel Skvor. 

40-letni, bardzo doświadczony Martin Zawada (29-18-1) w ostatnim czasie nienajlepiej radził sobie w klatce. Choć przegrał trzy minione batalie, nadal nie zamierza składać broni. Po raz ostatni widzieliśmy go w akcji w lutym tego roku. Odniósł wtedy porażkę z rąk Alexandra Poppecka (16-5). Wcześniej zmuszony był jeszcze uznać wyższość Stephana Puetza (22-5), a także Szymona Kołeckiego (10-1).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Okazuje się, że „King Kong” do klatki powróci pod koniec 2023, a konkretniej 29 grudnia. Na OKTAGON 51 zmierzy się ze zdecydowanie mniej doświadczonym w formule MMA Danielem Skvorem (6-3). Oficjalne potwierdzenie znajdziemy w mediach społecznościowych organizacji.

Zobacz także: Vemola zmierzy się z „Piratem” na OKTAGON 51

Skvor miniony pojedynek stoczył w lipcu tego roku. Podczas gali z numerem 45 stanął w szranki Nerminem Hajdarpasiciem (4-2-1) i nie dając mu zbyt dużych szans, zmusił go do odklepania już w inauguracyjnej odsłonie. Powrócił tym samym na właściwe tory po wcześniejszych dwóch przegranych.

Źródło: Twitter/OKATGON MMA