Jeden z najbardziej doświadczonych i utytułowanych polskich zawodników kategorii półciężkiej Tomasz Narkun, już 1 grudnia wystąpi na gali Seaside BattleS MMA. Dla popularnej „Żyrafy” ze Stargardu będzie to drugi występ dla lokalnej organizacji.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Tomasz Narkun to zawodnik, który swoim widowiskowym stylem walki i charyzmą poza klatką zaskarbił serca kibiców i każda jego walka wręcz elektryzuje publiczność. Wojownik ze Stargardu idealnie wpasowuje się w trend zawodnika XXI wieku i umie zadbać o swoją osobę zarówno sportowo, jak i poza klatką.

„Żyrafa”, to najdłużej panujący mistrz w historii KSW, gdzie dzierżył tytuł przez ponad 6 lat. W tym czasie zdołał pokonywać takie ikony MMA, jak: Mamed Khalidov, Goran Reljic czy Rameau Thierry Sokoudjou, który w swoim dorobku ma zwycięstwo z Janem Błachowiczem.

Zobacz także: Narkun wyjawia, jakie organizacje były nim zainteresowane

Podczas gali Seaside BattleS MMA 4 Narkun zrobi wszystko, aby kontynuować  passę zwycięstw. Plan #NarkunTeam jest ambitny i pomału będzie realizowany.

Tomasz ma jeszcze dużo do udowodniena i jego celem jest wrócić na sam szczyt. A pomóc ma w tym współpraca między Piotrem Januszem i Arturem Narkunem.

Informacja prasowa, fot. Materiały prasowe KSW