29 grudnia OKTAGON MMA wróci do Pragi z 51. edycją. Przedstawiciele właśnie ogłosili hitowe zestawienie, które może rozgrzać czesko-słowacką publiczność. Klatkę podzielą wówczas Karlos Vemola wraz z Samuelem Kristoficiem.

Doświadczony Karlos Vemola (36-7) nie marnuje czasu i po czterech startach w bieżącym roku, powróci do klatki jeszcze raz. 2023 był dla niego całkiem udany – trzykrotnie opuszczał arenę z ręką uniesioną ku górze, raz natomiast zmuszony był uznać wyższość oponenta. Zawonikiem, który zdołał go pokonać był bardzo dobrze znany na naszym podwórku Patrik Kincl (27-10). W maju, podczas OKTAGON 43, pewnie wypunktował go na pełnym dystansie.

Zobacz także: Askham wystąpi poza KSW – zawalczy na OKTAGON 48

Przedstawiciele organizacji oficjalnie ogłosili już kolejną potyczkę z udziałem Vemoli. Ponownie w akcji zobaczymy go 29 grudnia, podczas gali z numerem 51. Stanie on wtedy w szranki z Samuelem Kristoficiem (16-6). Pojedynek rozegra się w umownym limicie do 88.5 kg.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

„Pirat” przeżywa obecnie dość trudny okres w swojej karierze. Na cztery minione konfrontacje zwyciężał zaledwie raz. Przegrywał natomiast z już wcześniej wspominanym Kinclem, Alexem Lohore (23-9), czy naszym rodakiem – Robertem Bryczkiem (17-5). Polak bardzo widowiskowo go znokautował zaledwie po 56. sekundach od rozpoczęcia walki.

Źródło: Twitter/OKTAGON MMA