Koniec z noszeniem okularów oraz używaniem soczewek. Mateusz Gamrot poddał się korecji wzroku, o czym dumnie poinformował za pośredenictwem mediów społecznościowych. „Precyzja i celność wzrasta do stu procent” – pisze zadowolony.

Od końca 2020 roku, Mateusz Gamrot (22-2) rywalizuje pod sztandarem globalnego potentata, gdzie jak dotąd zdążył stoczyć siedem pojedynków. Pięć z nich zakończyło się jego triumfem, dzięki czemu na dzień dzisiejszy zajmuje siódmą lokatę w oficjalnej klasyfikacji wagi lekkiej. Po raz ostatni wchodził do oktagonu w marcu tego roku, kiedy to mierząc się z Jalinem Turnerem (13-6), ostatecznie wypunktował go na pełnym dystansie.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Pora na ogromną zmianę w życiu „Gamera”, która niewątpliwie będzie się także przekładać na jego sportową ścieżkę. Reprezentant Czerwonego Smoka i American Top Team poddał się zabiegowi, dzięki któremu będzie mógł odłożyć okulary na półkę.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy dokładnie wróci on do klatki. Nieznany jest także potencjalny przeciwnik, jednakże jak niejednokrotnie już powtarzał – zależy mu na rywalizacji z kimś z samego topu.

Zobacz także: Mateusz Gamrot na gorąco po filmie o Materli | Wspomnienia z Colosseum | Dariush czy Oliveira? [WYWIAD]

Źródło: Instagram/Mateusz Gamrot