O tym, że Mateusz Juskowiak  jeden z najlepszych grapplerów w Polsce, który jest trenerem lokalnego klubu 0 Murowana Goślina Team będzie walczyć 12 marca w walce wieczoru na Slugfest 6  wiemy od jakiegoś czasu. Dziś poznaliśmy nazwisko jego rywala, a jest nim Piotr Kaczyński z Dragon Fight Club Sochaczew

Oto oficjalna informacja organizacji:

Mateusz Juskowiak – Piotr Kaczyński walką wieczoru gali Slugfest 6!

✔ Mateusz to jeden z najlepszych na świecie grapplerów. O debiucie w MMA myśli nie od dziś. Do tej pory jednak na przeszkodzie stały kontuzje. Teraz jest gotowy, by z maty przenieść swoje umiejętności do klatki. Zawodnik i trener Murowana Goślina Team regularnie staje na podium takich zawodów jak choćby krajowe i europejskiej Abu Dhabi Combat Club. Nie przypadkiem startuje też w światowych finałach tej imprezy. Jak poradzi sobie w MMA? Odpowiedź niebawem!

✔ Jego umiejętności sprawdzi Piotr Kaczyński. Zawodnik Dragon Fight Club Sochaczew ma na koncie dwa zawodowe starcia. Po jednym wygranym i przegranym. Znany jest z tego, że tuż po pierwszym gongu uwalnia olbrzymią dynamikę. Efekt? Obie dotychczasowe walki kończyły się w niespełna minutę. Piotr nie walczył od dłuższego czasu jest bardzo wygłodniały nie tylko startu na naszej gali, ale startu zakończonego efektownym zwycięstwem.

Masz już bilet?