27 kwietnia miejsce będzie miało UFC Vegas 91, podczas którego do klatki powróci Mateusz Rębecki. W sieci pojawiły się informacje, iż jego pierwotnie planowany rywal – Joel Alvarez – wypadł ze starcia.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Po trzech pewnych wygranych stricte pod sztandarem globalnego potentata przyszła pora, by nieco podnieść poprzeczkę. Z tego względu Mateusz Rębecki (19-1) został zestawiony z bardzo solidnym Joelem Alvarezem (20-3). Ich konfrontacja była zaplanowana na 27 kwietnia. Nolan King informuje jednak, iż Hiszpan nie będzie w stanie podejść do walki w tym terminie.

Z naszych informacji wynika natomiast, iż póki co Alvarez nie wypadł całkowicie, jednakże pojedynek stoi pod sporym znakiem zapytania. Nie chodzi o kontuzję, a problemy z wizą. Jeśli Hiszpan faktycznie nie będzie w stanie załatwić wszystkiego na czas, szykowane jest zastępstwo dla „Chińczyka” – prawdopodobnie na inny termin.

Zobacz także: Były rywal Tsarukyana zawalczy z Rębeckim na kwietniowym UFC

Rębecki po raz ostatni występował jeszcze w minionym roku. W listopadzie stanął w szranki z Rooseveltem Robertsem (12-4) i nie mając żadnych problemów, poddał go już w inauguracyjnej odsłonie. Wcześniej w przegranym polu zostawiał jeszcze Loika Rodzhabova (18-5-1), a także Nicka Fiore (7-2).

Źródło: X/Nolan King, fot. Chris Unger/Zuffa LLC