20 lipca miejsce będzie miało OKTAGON 59, do którego dojdzie w stolicy Słowacji – Bratysławie. Do karty walk tego wydarzenia wpisano ciekawie zapowiadającą się potyczkę pomiędzy Łukaszem Rajewskim oraz Vojto Barborikiem.

Nie tak dawno temu Łukasz Rajewski (13-9) związał się z największą organizacją za naszą południową granicą – OKTAGON MMA. Do debiutu doszło w marcu, przy okazji gali z numerem 54. Stanął wówczas w szranki z doświadczonym Jasonem Ponetem (24-17-1) i przewalczywszy pełny dystans, ostatecznie zwyciężył na kartach sędziowskich. Powrócił tym samym na właściwe tory po wcześniejszej przegranej doświadczonej z rąk Wilsona Vareli (12-5).

Zobacz także: “Raju” zwycięża na gali OKTAGON 54 w Ostrawie

Okazuje się, iż do akcji powróci w lipcu. Oficjalnie potwierdzono już pojedynek z jego udziałem. Podczas OKTAGON 59 skrzyżuje rękawice z Vojto Barborikiem (14-3). Starcie to będzie pełniło rolę rezerwowej walki turniejowej.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Polscy kibice Barborika mogą kojarzyć z występu na KSW 60. Pewnie rozprawił się wówczas z Krzysztofem Klaczkiem (12-7), poddając go przed końcem drugiej odsłony. Następnie jego kariera mocno wyhamowała, bowiem przegrał dwie kolejne konfrontacje. Zdążył już jednak powrócić na ścieżkę zwycięstw.

Źródło: X/OKTAGON MMA