MEGOGO będzie wyłącznym nadawcą promocji Bellator MMA w Polsce do końca 2024 roku. Pierwszy transmitowany w serwisie event Bellator Champions Series Paris odbędzie się już w piątek 17 maja o 18:00.

Najlepsi zawodnicy MMA spotkają się w szeregu pojedynków, a głównym z nich będzie debiut Cedrica Doumbe (5-1) w walce z Jalilem Willisem (17-4, 1 NC). Doumbe podpisał także wieloletni kontrakt na wyłączność z PFL i zadebiutuje w Bellatorze zaraz po swoim występie na PFL Europe Paris na początku tego roku. Jak wiadomo – organizacje te są teraz połączone. „The Best” stanie do walki z weteranem Bellatora zwanym „Barbaric”, który ma na koncie 12 walk i który wygrał trzy z czterech ostatnich pojedynków w Bellatorze.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Wszystkie transmisje będą dostępne dla widzów w sekcji „Sport” oraz na kanale pop-up, który pojawi się w dniu wydarzenia w sekcji „Telewizja”. Walki można oglądać w pakietach Optymalnym i Maksymalnym. Komentatorem wydarzenia będzie Daniel Dziubicki.

Zasadniczo serwis MEGOGO nie pokazuje walk z udziałem zawodników z Federacji Rosyjskiej i Republiki Białorusi! Żadna z tych walk nie zostanie pokazana na MEGOGO.

Ponadto MEGOGO transmituje na wyłączność MMA od Professional Fighters League (PFL), która jest właścicielem Bellatora.

Przypomnijmy, że MEGOGO pojawiło się na polskim rynku zimą 2023 roku. W tym czasie serwis ten transmitował na wyłączność szereg wydarzeń sportowych, takich jak walka Usyk-Dubois, Puchar Narodów Afryki i CAVEMMA. MEGOGO oferuje również użytkownikom katalog kanałów TV online, a także filmy i seriale VOD.

Zobacz także: Serwis MEGOGO pokaże wydarzenia PFL w Polsce

O MEGOGO:

MEGOGO — międzynarodowy serwis założony w 2011 roku. W Polsce usługi dostępu do MEGOGO są świadczone przez polską spółkę prawną, MEGOGO.PL Sp. z o.o., która jest zarejestrowana i działa zgodnie z prawem Rzeczypospolitej Polskiej. Obecnie serwis działa w wielu krajach, a część katalogu jest dostępna na całym świecie (z wyjątkiem terytorium Federacji Rosyjskiej i Republiki Białorusi).

MEGOGO to zaawansowana platforma streamingowa dostarczająca różnorodne treści audiowizualne, obejmujące filmy, seriale, programy telewizyjne i kanały tematyczne. Znana ze swojej innowacyjności i bogatej oferty, platforma MEGOGO zdobyła uznanie globalnej publiczności, oferując atrakcyjne i zróżnicowane treści dla milionów subskrybentów

Informacja prasowa