Menadżer Paulo Costy zdradza szczegóły dotyczące potencjalnej walki „Erasera” z Robertem Whittakerem

87
agfight.com

Menadżer Paulo Costy – Wallid Ismail zdradził w rozmowie z Portal Do Vale Tudo, że największa organizacja MMA na świecie planuje zestawić Brazylijczyka z byłym czempionem, Robertem Whittakerem. Miałoby do tego dojść na jednej z marcowych gal.

Paulo Costa (13-1) dotkliwie przegrał swój ostatni pojedynek. Na gali z numerem 253 musiał uznać wyższość aktualnego mistrza – Israela Adesanyi (20-0), który konsekwentnie rozbijając go, ostatecznie zakończył walkę już w drugiej rundzie. Sceny, które miały miejsce zaraz po starciu, a dodatkowo podrażnione ambicje Brazylijczyka spowodowały, że ten momentalnie nawoływał o rewanż.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Taka walka w najbliższej przyszłości na pewno nie będzie miała miejsca. Menadżer „Erasera” zdradził, że ten podobno werbalnie przystał już na konfrontację z Robertem Whittakerem (22-5) i czekają teraz tylko na decyzję drugiej strony.

Wallid Ismail przyznał również, że ze względu na to, iż „The Last Stylebender” planuje wycieczkę do wyższej dywizji, by idąc śladami Conora McGregora (22-4), Daniela Cormiera (22-3) czy Henry’ego Cejudo (16-2) dzierżyć tytuły dwóch kategorii wagowych, możliwe, iż w grę wchodzić będzie tymczasowy pas mistrzowski.

Zobacz także: Jesteśmy gotowi, aby zamknąć mu mordę – Deiveson Figueiredo chce walczyć z Henrym Cejudo

Źródło: portaldovaletudo.com.br